Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://www.sadeckaskrzyneczka.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: w Sądecka Skrzyneczka Dorota Gwiżdż leży nam na sercu Twoja prywatność i poczucie bezpieczeństwa oraz zależy nam na tym, żebyś dobrze się z nami czuł.
Dlatego informujemy, w jakim celu zbieramy, jak przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Informujemy, że składając u nas zamówienie za pośrednictwem Fanpage Sądecka Skrzyneczka, korzystając do komunikacji z czatu lub naszego adresu email, zgadzasz się z postawieniami, zawartymi w RODO.
Administratorem Twoich danych jest Dorota Gwiżdż Sądecka Skrzyneczka z siedzibą Dunajcowa 102 b, 33-300 Nowy Sącz, email: sadecka.skrzyneczka@gmail.com.
Celem i podstawą zbierania danych osobowych jest realizacja złożonych zamówień.
Przetwarzanie Twoich danych osobowych obejmuje wyłącznie zakres wynikający z prawnych podstaw do realizacji zamówienia.
Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody i/lub zgodnie z normami przepisów prawa, wynikających z ordynacji podatkowej oraz przepisów dotyczących gwarancji i rękojmi.
Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne oraz stanowi warunek zawarcia umowy i rozpoczęcia realizacji zamówienia.
Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione uprawnionym do tego organom władzy publicznej w prawnie uzasadnionych przypadkach.
Twoje dane osobowe zostaną udostępnione instytucjom zewnętrznym, w zakresie wymagającym realizację (wysyłkę) zamówienia: firmie kurierskiej, Poczcie Polskiej.
Zakres przekazanych danych ograniczony jest do koniecznego i wynikającego z realizacji zamówienia minimum. Zbierając i przechowując Twoje dane osobowe, Sądecka Skrzyneczka Dorota Gwiżdż dokłada wszelkich starań o dochowanie poufności oraz stosuje dostępne środki techniczne, wynikające z przepisów prawa oraz możliwości technologicznych, służące ich ochronie. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Jeżeli przetwarzanie danych budzi Twoje wątpliwości, możesz się z nami skontaktować: Sądecka Skrzyneczka Dorota Gwiżdż sadecka.skrzyneczka@gmail.com