REGULAMIN

REGULAMIN Sądeckiej Skrzyneczki 🙂 ,proszę zapoznaj się z nim przed złożeniem zamówienia

Zawodowo jestem nauczycielem tańca w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, choć jak się okazało potrafię jeszcze parę innych rzeczy 😊. Dlatego, w ramach oderwania od pracy 🙂, stworzyłam Sądecką Skrzyneczkę. Wszystko, co w niej powstaje, rodzi się z miłości i pasji do tego, co robię. Dokładam wszelkich starań, by to, co otrzymujecie spełniło Wasze oczekiwania i marzenia. Dbam, by zamówienia wychodziły do Was w jak najkrótszym czasie, nie przekraczając ustalonego terminu. Niestety różne się mogą zdarzyć przypadki, zawsze jednak staram się Was informować o ewentualnym opóźnieniu. Na wiadomości staram się odpowiadać jak najszybciej, choć czasem musicie nieco poczekać. Prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi nie mogę czytać i odpowiadać na Wasze pytania 😊. Często wiadomości przychodzą też późną nocą, wybaczcie jeśli wtedy Facebook poinformuje Was, że już mam wolne. 😊 Po całym dniu pracy potrzebuję chwili dla siebie lub spokojnego snu – odpowiem najszybciej jak się da.
Myślę, że nie zaciąży to na naszym kontakcie i doprowadzimy zamówienie do końca. A kiedy je wreszcie otrzymacie, będziecie zadowoleni i polecicie moją Skrzyneczkę swoim znajomym
i bliskim. 😊
1. Sądecka Skrzyneczka jest legalnie działającą firmą pod numerem NIP 7341940185, REGON 368433030, do zakupu standardowo dołączony jest paragon lub na życzenie rachunek dla zwolnionych podmiotowo z VAT.
2. Zamówienia składać należy przez Facebooka lub w wiadomościach prywatnych (Messenger), tam ustalamy szczegóły; wyjątkowo można kontaktować się mailowo lub poprzez sms ale kontakt wymagający dogrania szczegółów jest wtedy nieco utrudniony 😊.
3. Ceny za produkty podane są na facebookowym funpage’u Skrzyneczki, który ogarniam samodzielnie 😊 i staram się by był na bieżąco. Posiadam również stronę internetową www.sadeckaskrzyneczka.pl, którą zajmuje się moja druga połowa, a tu już z aktualizacjami jest gorzej😊. Dynamiczna sytuacja ekonomiczna i nieustannie zmieniające się ceny materiałów, wymagają niestety podnoszenia cen, a co za tym idzie zmian na stronie. I choć staram się zmieniać ceny niezmiernie rzadko, to jednak zmiany są nieuniknione. Dlatego też na stronie internetowej nie znajdziecie cen, ale zawsze o aktualne możecie zapytać na czacie. Konto na Instagramie, które również istnieje, służy raczej prezentacji tego, co robię 😊
4. Termin realizacji zamówienia to 14 dni roboczych (choć najczęściej jest to kilka dni😊) liczonych od zaksięgowania wpłaty. Realizacja może się czasem wydłużyć ze względu na dużą ilość zamówień, moją nieobecność (wyjeżdżam czasem na festiwale, kolonie lub wycieczki szkolne). Wtedy poinformuję Was o tym w trakcie składania zamówienia. Jeśli sprawa jest bardzo pilna proszę pisać, jeśli będzie taka szansa postaram się realizację przyspieszyć – proszę jednak nie nadużywać tej ewentualności 😊, jestem tylko człowiekiem, nie automatem i raczej proszę zadbać o wcześniejsze złożenie zamówienia.
Gdyby zdarzyło się jakieś niezaplanowane opóźnienie w realizacji Waszego zamówienia, to poinformuję Was o tym w wiadomości prywatnej.
5. Przed przystąpieniem do końcowej realizacji zawsze wysyłam wizualizację projektu do zatwierdzenia. Zawsze ustalam szczegóły „do bólu” 😊 żeby uniknąć potem jakiś niedomówień i nieporozumień. Dopiero po uzyskaniu odpowiedzi, że jest OK rozpoczynam realizację. Dlatego śledźcie informacje ode mnie, ponieważ brak akceptacji projektu opóźnia realizację Waszego zamówienia. Czasem wyślę wiadomość dość późno – wiem Wy już może śpicie, ja w czasie wzmożonych zamówień pracuję jeszcze dłuuugo w noc, a jak najwcześniej dacie radę to odpowiedzcie).
6. Przed spakowaniem i wysyłką posyłam też zdjęcie gotowego zamówienia. Czekam też na potwierdzenie, że wszystko się zgadza. I tu patrz punkt 5 😊 też im szybciej odpowiecie, tym szybciej paczuszka ruszy w drogę 😊.
7. Nie wysyłam za pobraniem. Realizuję zamówienia po zaksięgowaniu całej wpłaty na firmowym koncie. Po złożeniu zamówienia czekam do trzech dni na przelew lub potwierdzenie wpłaty. Po tym czasie termin realizacji podany przy składaniu Waszego zamówienia jest anulowany.
Dane do przelewu:
Sądecka Skrzyneczka Dorota Gwiżdż,
Bank ING 21 1050 1722 1000 0092 4784 1340,
w tytule proszę wpisać: imię i nazwisko lub nick, pod jakim dokonano zamówienia oraz czego dotyczy wpłata.
8. Jeśli chcecie coś domówić do złożonego wcześniej zamówienia, musicie liczyć się
z możliwym opóźnieniem w realizacji – kolejka zamówień mogła się wydłużyć 😊. Możecie też wtedy nie otrzymać wcześniejszego zamówienia w ustalonym czasie. Lepiej w takiej sytuacji złożyć kolejne zamówienie. Jedyny minus to podwójna wysyłka.
9. Wysyłam do paczkomatu lub kurierem Pocztex 48. Koszt pakowania i wysyłki to standardowo 15 – 20 zł., w zależności od wybranej opcji oraz wielkości przesyłki. W przypadku przesyłek wielkogabarytowych cena ustalana jest indywidualnie. Nie wysyłam za granicę.
10. Moi Drodzy, ponieważ większość rzeczy wykonuję pod Wasze konkretne zamówienie, najczęściej również z personalizacją, dlatego też jeśli rzeczy te nie posiadają wad, są starannie i dobrze wykonane, to nie podlegają zwrotowi.
11. Aby złożyć zamówienie u mnie koniecznie musicie zaakceptować regulamin i politykę prywatności. Proszę zapoznajcie się z nimi przed złożeniem zamówienia 😊.
12. Jeśli opłacicie zamówienie a potem z niego zrezygnujecie, musicie się liczyć z pobraniem przeze mnie kosztów materiałów zamówionych do wykonania Waszego zlecenia. Pieniądze zwracam do 7 dni roboczych od zgłoszonego pisemnie faktu rezygnacji.
Jeśli macie pytania czy problemy pytajcie i piszcie. Wszystko jest dla ludzi i wszystko możemy, jeśli się tylko da 😊, dogadać. Naprawdę dużo można ze mną załatwić, oczywiście w ramach rozsądku 😊
Z nadzieją na miłą i owocną współpracę
Wasza Sądecka Skrzyneczka, czyli ja Dorota Gwiżdż 😊
Zasady polityki prywatności znajdziecie na stronie internetowej.